chaconne امنیت فرهنگ زاهدان انتظامی

chaconne: امنیت فرهنگ زاهدان انتظامی ایستگاه نیروی انتظامی فرمانده انتظامی دستگیری

گت بلاگز بین‌الملل حمایت اروپا از میانجیگری کویت جهت خنثی کردن تنش ها در منطقه

فدریکا موگرینی گفت اتحادیه اروپا از تلاش های کویت جهت کم کردن تنش ها در منطقه حمایت کامل می کند.

حمایت اروپا از میانجیگری کویت جهت خنثی کردن تنش ها در منطقه

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از خبرگزاری کویت، فردریکو موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که این اتحادیه از تلاش های میانجیگرانه امیر کویت جهت خنثی کردن تنش ها در منطقه خلیج فارس حمایت کامل می کند.
موگرینی بعد از دیدار با شیخ محمود التانی، وزیر امور خارجه قطر که در بروکسل برگزار شد، اظهار کرد که اتحادیه اروپا دو خبر مهم جهت کشورهای منطقه خلیج فارس دارد. خبر اول پرهیز از شدت یافتن اوضاع و خبر دوم شرکت در گفت و گوی سیاسی جهت بهره گیری از تلاش های میانجیگرانه کویت است.

عبارات مهم : اروپا
وی در ادامه افزود: ما تلاش های چند گانه جهت میانجیگری را نمی خواهیم. وی هنچنین گفت: ما بر این اعتقادیم که تلاش های کویت می تواند ادامه دار باشد.

وی در ادامه از حمایت و کمک این اتحادیه جهت انجام بهتر این تلاش ها از سوی کویت خبر داد.
موگرینی در این کنفرانس خبری اذعان داشت که دیروز (پنج شنبه) گفت و گوی تلفنی طولانی با شیخ صباح خالد الصباح معاون اول وزیر امور خارجه و نخست وزیر کویت داشته است.
وی گفت که قبل از دیدار امروزش با وزیر امور خارجه قطر، طی 24 ساعت اخیر جهت بار دوم با عادل الجبیر وزیر امورخارجه عربستان نیز گفت و گوی تلفنی داشته است.
موگرینی در ادامه گفت که وی تماس هایش را در روزهای آتی با طرف های متفاوت ادامه خواهد داد. وی همچنین به دیدار طولانی اش با وزیر امور خارجه قطر اشاره داشت و آن را مثبت ارزیابی کرد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اروپا | وزیر امورخارجه | وزیر امور خارجه | بین الملل | اتحادیه اروپا | مسئول سیاست خارجی | فدریکا موگرینی | کاهش تنش ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog